XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa
XXXIV LO  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa

Nauczyciele

DYREKTOR SZKOŁY
Anita Omelańczuk nauczyciel języka angielskiego a.omelanczuk@cervantes.edu.pl
ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY
Jolanta Tyburcy
Anna Milewska
pedagog
nauczyciel języka angielskiego
j.tyburcy@cervantes.edu.pl
a.milewska@cervantes.edu.pl
     
PRZEDMIOTOWCY
Biologia

Jan Zawitkowski

Ewa Żmuda-Trzebiatowska

j.zawitkowski@cervantes.edu.pl

e.zmuda@cervantes.edu.pl

Chemia

Katarzyna Dziarkowska

Justyna Matyjewicz-Walczyk

k.dziarkowska@cervantes.edu.pl

j.walczyk@cervantes.edu.pl

Edukacja dla bezpieczeństwa Jacek Kwieciński j.kwiecinski@cervantes.edu.pl
Etyka Tomasz Kaczorowski t.kaczorowski@cervantes.edu.pl
Filozofia Tomasz Kaczorowski t.kaczorowski@cervantes.edu.pl
Fizyka Maciej Chilecki m.chilecki@cervantes.edu.pl
Geografia Przemysław Dziawer p.dziawer@cervantes.edu.pl
 

Michał Grzegorek

Aleksandra Bruzgo

m.grzegorek@cervantes.edu.pl

a.bruzgo@cervantes.edu.pl

Geografia po hiszpańsku Maria Isabel Sanchez Garcia m.isabel@cervantes.edu.pl
Historia Paulina Podedworna p.podedworna@cervantes.edu.pl
  Agata Szymaniak a.szymaniak@cervantes.edu.pl
  Klaudia Kozak k.kozak@cervantes.edu.pl
  Marcin Krassowski m.krassowski@cervantes.edu.pl
Historia i teraźniejszość

Marcin Krassowski

Klaudia Kozak

m.krassowski@cervantes.edu.pl

k.kozak@cervantes.edu.pl

Historia po hiszpańsku Maria Isabel Sanchez Garcia m.isabel@cervantes.edu.pl
Historia sztuki Paulina Podedworna p.slubik@cervantes.edu.pl
Język angielski Aleksandra Jędrzejak a.jedrzejak@cervantes.edu.pl
  Magdalena Brzeźniak m.brzezniak@cervantes.edu.pl
  Rafał Mamiński r.maminski@cervantes.edu.pl
  Anna Milewska a.milewska@cervantes.edu.pl
  Krystyna Rubiec-Masalska k.rubiec@cervantes.edu.pl
  Anna Straś a.stras@cervantes.edu.pl
Język hiszpański, Język hiszpański w sztuce Elżbieta Szyga e.szyga@cervantes.edu.pl
  Lidia Karpacz l.karpacz@cervantes.edu.pl
  Maria del Carmen Agudo Martinez c.martinez@cervantes.edu.pl
  Enrique Casal Aceituno e.casal@cervantes.edu.pl
  Maria Isabel Sanchez Garcia m.isabel@cervantes.edu.pl
  Marcin Tuszyński m.tuszynski@cervantes.edu.pl
  Xabier Vazquez Casanova x.casanova@cervantes.edu.pl
  Telmo Diz Gamallo t.diz@cervantes.edu.pl
Język polski Hubert Danielewicz h.danielewicz@cervantes.edu.pl
  Anna Molenda a.molenda@cervantes.edu.pl
  Hanna Nowakowska h.nowakowska@cervantes.edu.pl
  Monika Tlaga-Wrona m.wrona@cervantes.edu.pl
  Anita Zabłocka-Trojnar a.trojnar@cervantes.edu.pl
  Maciej Stański m.stanski@cervantes.edu.pl
Matematyka    
  Sylwia Krasnowska s.krasnowska@cervantes.edu.pl
  Sylwia Mikołajczyk s.mikolajczyk@cervantes.edu.pl
  Dorota Winand d.winand@cervantes.edu.pl
 

Katarzyna Borawska

Beata Pisarska

k.borawska@cervantes.edu.pl

b.pisarska@cervantes.edu.pl

Plastyka i sztuka Ireneusz Jankowski i.jankowski@cervantes.edu.pl
  Natalia Grabko n.grabko@cervantes.edu.pl
  Katarzyna Zielska-Musiał k.zielska@cervantes.edu.pl
Podstawy psychologii Anna Niziołek a.niziolek@cervantes.edu.pl
Podstawy przedsiębiorczości Anna Milewska a.milewska@cervantes.edu.pl
Podstawy przedsiębiorczości w języku angielskim Anna Milewska a.milewska@cervantes.edu.pl
Podstawy turystyki Michał Grzegorek m.grzegorek@cervantes.edu.pl
     
     
     
Religia Łukasz Stefaniuk l.stefaniuk@cervantes.edu.pl
Retoryka Anita Zabłocka-Trojnar a.trojnar@cervantes.edu.pl
Informatyka

Ewa Łapińska-Sochacka

Maciej Ilcewicz

e.sochacka@cervantes.edu.pl


m.ilcewicz@cervantes.edu.pl

Wiedza o społeczeństwie Klaudia Kozak k.kozak@cervantes.edu.pl
     
Wychowanie fizyczne Maciej Kielich m.kielich@cervantes.edu.pl
  Maciej Kołodziejczyk m.kolodziejczyk@cervantes.edu.pl
  Jakub Musijowski j.musijowski@cervantes.edu.pl
  Anna Polatowska-Zegar a.polatowska@cervantes.edu.pl
  Dariusz Sońta d.sonta@cervantes.edu.pl
  Agnieszka Wąsowska a.wasowska@cervantes.edu.pl

NIEPRZEDMIOTOWCY

BIBLIOTEKA SZKOLNA
Poniedziałek – Piątek
9:00 – 14:00

Anna Kowalska-Milewska

a.kowalska@cervantes.edu.pl

DORADCA ZAWODOWY

Iwona Śródka

i.srodka@cervantes.edu.pl

PEDAGOG,
PEDAGOG SPECJALNY

Dorota Waś

d.was@cervantes.edu.pl

PSYCHOLOG

PEDAGOG

Anna Niziołek

Tomasz Kaczorowski

a.niziolek@cervantes.edu.pl

t.kaczorowski@cervantes.edu.pl

Wychowawcy

 

 

ZERÓWKA

Xabier Vazquez Casanova

0 h

KLASY PIERWSZE

Sylwia Krasnowska

1 A

Krystyna Rubiec-Masalska

1 B

Agata Szymaniak

1 C

Aleksandra Jędrzejak

1 D

Elżbieta Szyga

Telmo Diz Gamallo

1 H

 1 J

KLASY DRUGIE

 

Dorota Waś

2 A

Ewa Żmuda-Trzebiatowska                                                                                                 2 B

Maciej Kołodziejczyk

2 C

Tomasz Kaczorowski

2 D

Lidia Karpacz

2 H

  
  

 

 

KLASY TRZECIE

Maciej Kielich

3 A

Katarzyna Dziarkowska

3 B

Jakub Musijowski

3 C

Anna Molenda

3 D

Marcin Tuszyński

3 H

KLASY CZWARTE

 

Dariusz Sońta

Anita Zabłocka-Trojnar

Klaudia Kozak

 

 

4 A

4 C

4 D

Skip to content
forbison.com
imajbetbaymavijasminbetyouwinpiabet
betebetbetvoleklasbahisbahis siteleri
1xbetsekabetmatbetelexbetasyabahisperabetrestbetimajbet
bahis siteleri1xbetpokerklasrestbetdeneme  bonusu veren siteler