XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa
XXXIV LO  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa

Nauczyciele

DYREKTOR SZKOŁY
Anita Omelańczuknauczyciel języka angielskiegoa.omelanczuk@cervantes.edu.pl
ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY
Jolanta Tyburcypedagogj.tyburcy@cervantes.edu.pl
   
PRZEDMIOTOWCY
BiologiaJoanna Jesionowskaj.jesionowska@cervantes.edu.pl
ChemiaKatarzyna Dziarkowskak.dziarkowska@cervantes.edu.pl
Edukacja dla bezpieczeństwaJacek Kwiecińskij.kwiecinski@cervantes.edu.pl
EtykaTomasz Kaczorowskit.kaczorowski@cervantes.edu.pl
FilozofiaTomasz Kaczorowskit.kaczorowski@cervantes.edu.pl
FizykaMaciej Chileckim.chilecki@cervantes.edu.pl
GeografiaWojciech Dąbrowskiw.dabrowski@cervantes.edu.pl
 Barbara Wegnerb.wegner@cervantes.edu.pl
Geografia po hiszpańskuMaria Isabel Sanchez Garciam.isabel@cervantes.edu.pl
HistoriaPaulina Podedwornap.podedworna@cervantes.edu.pl
 Andrzej Smolińskia.smolinski@cervantes.edu.pl
 Włodzimierz Sochackiw.sochacki@cervantes.edu.pl
 Klaudia Kozakk.kozak@cervantes.edu.pl
Historia i społeczeństwoAndrzej Smolińskia.smolinski@cervantes.edu.pl
Historia po hiszpańskuMaria Isabel Sanchez Garciam.isabel@cervantes.edu.pl
Historia sztukiPaulina Podedwornap.slubik@cervantes.edu.pl
Język angielskiMaksymilian Bartoszewskim.bartoszewski@cervantes.edu.pl
 Magdalena Brzeźniakm.brzezniak@cervantes.edu.pl
 Rafał Mamińskir.maminski@cervantes.edu.pl
 Anna Milewskaa.milewska@cervantes.edu.pl
 Krystyna Rubiec-Masalskak.rubiec@cervantes.edu.pl
 Monika Iwanm.iwan@cervantes.edu.pl
Język hiszpański, Język hiszpański w sztuceElżbieta Szygae.szyga@cervantes.edu.pl
 Lidia Karpaczl.karpacz@cervantes.edu.pl
 Maria del Carmen Agudo Martinezc.martinez@cervantes.edu.pl
 Raquel Péréz Fernandézr.perez@cervantes.edu.pl
 Maria Isabel Sanchez Garciam.isabel@cervantes.edu.pl
 Marcin Tuszyńskim.tuszynski@cervantes.edu.pl
 Xabier Vasquez Casanovax.casanova@cervantes.edu.pl
 Ricardo Zarco Maldonador.zarco@cervantes.edu.pl
Język polskiBożena Boruckab.borucka@cervantes.edu.pl
 Anna Molendaa.molenda@cervantes.edu.pl
 Hanna Nowakowskah.nowakowska@cervantes.edu.pl
 Magdalena Stańczukm.stanczuk@cervantes.edu.pl
 Anita Zabłocka-Trojnara.trojnar@cervantes.edu.pl
 Agata Pawlaka.pawlak@cervantes.edu.pl
Matematyka  
 Sylwia Krasnowskas.krasnowska@cervantes.edu.pl
 Justyna Bierzanowskaj.starzec@cervantes.edu.pl
 Beata Staszczyk-Kosiorekb.staszczyk@cervantes.edu.pl
 Małgorzata Wyspiańskam.wyspianska@cervantes.edu.pl
Plastyka i sztukaIreneusz Jankowskii.jankowski@cervantes.edu.pl
 Aleksandra Śmietanaa.smietana@cervantes.edu.pl
 Paulina Zielskap.zielska@cervantes.edu.pl
Podstawy psychologiiAnna Niziołeka.niziolek@cervantes.edu.pl
Podstawy przedsiębiorczościIwona Śródkai.srodka@cervantes.edu.pl
Podstawy przedsiębiorczości w języku angielskimAnna Milewskaa.milewska@cervantes.edu.pl
Podstawy turystykiWojciech Dąbrowskiw.dabrowski@cervantes.edu.pl
PrzyrodaWojciech Dąbrowskiw.dabrowski@cervantes.edu.pl
 Katarzyna Dziarkowskak.dziarkowska@cervantes.edu.pl
 Barbara Wegnerb.wegner@cervantes.edu.pl
ReligiaŁukasz Stefaniukl.stefaniuk@cervantes.edu.pl
RetorykaAnita Zabłocka-Trojnara.trojnar@cervantes.edu.pl
InformatykaEwa Łapińska-Sochackae.sochacka@cervantes.edu.pl
Wiedza o społeczeństwieKlaudia Kozakk.kozak@cervantes.edu.pl
 Włodzimierz Sochackiw.sochacki@cervantes.edu.pl
Wychowanie fizyczneMaciej Kielichm.kielich@cervantes.edu.pl
 Maciej Kołodziejczykm.kolodziejczyk@cervantes.edu.pl
 Jakub Musijowskij.musijowski@cervantes.edu.pl
 Anna Polatowska-Zegara.polatowska@cervantes.edu.pl
 Dariusz Sońtad.sonta@cervantes.edu.pl
 Agnieszka Wąsowskaa.wasowska@cervantes.edu.pl

NIEPRZEDMIOTOWCY

BIBLIOTEKA SZKOLNA
Poniedziałek – Piątek
9:00 – 14:00

Anna Kowalska-Milewska

a.kowalska@cervantes.edu.pl

DORADCA ZAWODOWY

Iwona Śródka

i.srodka@cervantes.edu.pl

PEDAGOG

Dorota Waś

d.was@cervantes.edu.pl

PSYCHOLOG

PEDAGOG

Anna Niziołek

Tomasz Kaczorowski

a.niziolek@cervantes.edu.pl

t.kaczorowski@cervantes.edu.pl

Wychowawcy

 

ZERÓWKA

Lidia Karpacz

0 h

KLASY PIERWSZE

Maciej Kielich

1 A

Katarzyna Dziarkowska

1 B

Jakub Musijowski

1 C

Anna Molenda

1 D

Marcin Tuszyński

1 H

KLASY DRUGIE


Agnieszka Wąsowska

2 Ap

Magdalena Stańczuk                                                                                                       2 Cp

Agata Pawlak

2 Dp

Wojciech Dąbrowski

2 Ag

Joanna Jesionowska

2 Bg

Paulina Podedworna

2 Cg

Ricardo  Zarco Maldonado

2 Jg



KLASY TRZECIE

Justyna Bierzanowska

3 A

Sylwia Krasnowska

3 B

Paulina Zielska

3 C

Maciej Kołodziejczyk

3 J

Małgorzata Wyspiańska

3 K

Bożena Borucka-Ciunajko

3 L

Skip to content
forbison.com
imajbetbaymavijasminbetyouwinpiabet
betebetbetvoleklasbahisbahis siteleri
1xbetsekabetmatbetelexbetasyabahisperabetrestbetimajbet
bahis siteleri1xbetpokerklasrestbetdeneme  bonusu veren siteler
forbison.com