XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa
XXXIV LO  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa

Nauczyciele

DYREKTOR SZKOŁY
Anita Omelańczuk nauczyciel języka angielskiego a.omelanczuk@cervantes.edu.pl
ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY
Jolanta Tyburcy pedagog j.tyburcy@cervantes.edu.pl
     
PRZEDMIOTOWCY
Biologia Joanna Jesionowska

Łukasz Łach
j.jesionowska@cervantes.edu.pl

l.lach@cervantes.edu.pl
Chemia Katarzyna Dziarkowska k.dziarkowska@cervantes.edu.pl
Edukacja dla bezpieczeństwa Jacek Kwieciński j.kwiecinski@cervantes.edu.pl
Etyka Tomasz Kaczorowski t.kaczorowski@cervantes.edu.pl
Filozofia Tomasz Kaczorowski t.kaczorowski@cervantes.edu.pl
Fizyka Maciej Chilecki m.chilecki@cervantes.edu.pl
Geografia Wojciech Dąbrowski w.dabrowski@cervantes.edu.pl
  Barbara Wegner

Aleksandra Bruzgo
b.wegner@cervantes.edu.pl

a.bruzgo@cervantes.edu.pl
Geografia po hiszpańsku Maria Isabel Sanchez Garcia m.isabel@cervantes.edu.pl
Historia Paulina Podedworna p.podedworna@cervantes.edu.pl
  Agata Szymaniak
a.szymaniak@cervantes.edu.pl

Klaudia Kozak k.kozak@cervantes.edu.pl



Historia i społeczeństwo Agata Szymaniak a.szymaniak@cervantes.edu.pl
Historia po hiszpańsku Maria Isabel Sanchez Garcia m.isabel@cervantes.edu.pl
Historia sztuki Paulina Podedworna p.slubik@cervantes.edu.pl
Język angielski Aleksandra Jędrzejak
a.jedrzejak@cervantes.edu.pl
  Magdalena Brzeźniak m.brzezniak@cervantes.edu.pl
  Rafał Mamiński r.maminski@cervantes.edu.pl
  Anna Milewska a.milewska@cervantes.edu.pl
  Krystyna Rubiec-Masalska k.rubiec@cervantes.edu.pl
 

Język hiszpański, Język hiszpański w sztuce Elżbieta Szyga e.szyga@cervantes.edu.pl
  Lidia Karpacz l.karpacz@cervantes.edu.pl
  Maria del Carmen Agudo Martinez c.martinez@cervantes.edu.pl
  Enrique Casal Aceituno
e.casal@cervantes.edu.pl
  Maria Isabel Sanchez Garcia m.isabel@cervantes.edu.pl
  Marcin Tuszyński m.tuszynski@cervantes.edu.pl
  Xabier Vasquez Casanova x.casanova@cervantes.edu.pl
  Ricardo Zarco Maldonado r.zarco@cervantes.edu.pl
Język polski Bożena Borucka b.borucka@cervantes.edu.pl
  Anna Molenda a.molenda@cervantes.edu.pl
  Hanna Nowakowska h.nowakowska@cervantes.edu.pl
  Monika Tlaga-Wrona
m.wrona@cervantes.edu.pl
  Anita Zabłocka-Trojnar a.trojnar@cervantes.edu.pl
 

Matematyka    
  Sylwia Krasnowska s.krasnowska@cervantes.edu.pl
  Justyna Bierzanowska j.starzec@cervantes.edu.pl
  Dorota Winand
d.winand@cervantes.edu.pl
  Małgorzata Wyspiańska

Beata Pisarska
m.wyspianska@cervantes.edu.pl


b.pisarska@cervantes.edu.pl
Plastyka i sztuka Ireneusz Jankowski i.jankowski@cervantes.edu.pl
  Aleksandra Śmietana a.smietana@cervantes.edu.pl
  Paulina Zielska p.zielska@cervantes.edu.pl
Podstawy psychologii Anna Niziołek a.niziolek@cervantes.edu.pl
Podstawy przedsiębiorczości Iwona Śródka i.srodka@cervantes.edu.pl
Podstawy przedsiębiorczości w języku angielskim Anna Milewska a.milewska@cervantes.edu.pl
Podstawy turystyki Wojciech Dąbrowski w.dabrowski@cervantes.edu.pl
Przyroda Wojciech Dąbrowski w.dabrowski@cervantes.edu.pl
  Katarzyna Dziarkowska k.dziarkowska@cervantes.edu.pl
  Barbara Wegner

Joanna Jesionowska
b.wegner@cervantes.edu.pl

j.jesionowska@cervantes.edu.pl
Religia Łukasz Stefaniuk l.stefaniuk@cervantes.edu.pl
Retoryka Anita Zabłocka-Trojnar a.trojnar@cervantes.edu.pl
Informatyka Ewa Łapińska-Sochacka

Małgorzata Wyspiańska
e.sochacka@cervantes.edu.pl


m.wyspianska@cervantes.edu.pl
Wiedza o społeczeństwie Klaudia Kozak k.kozak@cervantes.edu.pl
 

Wychowanie fizyczne Maciej Kielich m.kielich@cervantes.edu.pl
  Maciej Kołodziejczyk m.kolodziejczyk@cervantes.edu.pl
  Jakub Musijowski j.musijowski@cervantes.edu.pl
  Anna Polatowska-Zegar a.polatowska@cervantes.edu.pl
  Dariusz Sońta d.sonta@cervantes.edu.pl
  Agnieszka Wąsowska a.wasowska@cervantes.edu.pl

NIEPRZEDMIOTOWCY

BIBLIOTEKA SZKOLNA
Poniedziałek – Piątek
9:00 – 14:00

Anna Kowalska-Milewska

a.kowalska@cervantes.edu.pl

DORADCA ZAWODOWY

Iwona Śródka

i.srodka@cervantes.edu.pl

PEDAGOG

Dorota Waś

d.was@cervantes.edu.pl

PSYCHOLOG

PEDAGOG

Anna Niziołek

Tomasz Kaczorowski

a.niziolek@cervantes.edu.pl

t.kaczorowski@cervantes.edu.pl

Wychowawcy

 

ZERÓWKA

Elżbieta Szyga

0 h

KLASY PIERWSZE

Małgorzata Wyspiańska

1 A

Dariusz Sońta

1 B

Maciej Kołodziejczyk

1 C

Bożena Borucka-Ciunajko

1 D

Lidia Karpacz

1 H

KLASY DRUGIE


Maciej Kielich

2 A

Katarzyna Dziarkowska                                                                                                   2 B

Jakub Musijowski

2 C

Anna Molenda

2 D

Marcin Tuszyński

2 H







KLASY TRZECIE

Wojciech Dąbrowski

3 Ag

Agnieszka Wąsowska

3 Ap

Joanna Jesionowska

3 Bg

Paulina Podedworna

3 Cg

Anita Zabłocka-Trojnar

3 Cp

Klaudia Kozak


Ricardo Zarco Maldonado

3 Dp


3Jg

Skip to content
forbison.com
imajbetbaymavijasminbetyouwinpiabet
betebetbetvoleklasbahisbahis siteleri
1xbetsekabetmatbetelexbetasyabahisperabetrestbetimajbet
bahis siteleri1xbetpokerklasrestbetdeneme  bonusu veren siteler