XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa
XXXIV LO  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa

Nauczyciele

DYREKTOR SZKOŁY
Anita Omelańczuk nauczyciel języka angielskiego a.omelanczuk@cervantes.edu.pl
ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY
Jolanta Tyburcy pedagog j.tyburcy@cervantes.edu.pl



PRZEDMIOTOWCY
Biologia Joanna Jesionowska j.jesionowska@cervantes.edu.pl
Chemia Katarzyna Dziarkowska k.dziarkowska@cervantes.edu.pl
Edukacja dla bezpieczeństwa Jacek Kwieciński j.kwiecinski@cervantes.edu.pl
Etyka Tomasz Kaczorowski t.kaczorowski@cervantes.edu.pl
Filozofia Tomasz Kaczorowski t.kaczorowski@cervantes.edu.pl
Fizyka Maciej Chilecki m.chilecki@cervantes.edu.pl
Geografia Wojciech Dąbrowski w.dabrowski@cervantes.edu.pl

Barbara Wegner b.wegner@cervantes.edu.pl
Geografia po hiszpańsku Maria Isabel Sanchez Garcia m.isabel@cervantes.edu.pl
Historia Paulina Podedworna p.podedworna@cervantes.edu.pl

Andrzej Smoliński a.smolinski@cervantes.edu.pl

Włodzimierz Sochacki w.sochacki@cervantes.edu.pl

Klaudia Kozak k.kozak@cervantes.edu.pl
Historia i społeczeństwo Andrzej Smoliński a.smolinski@cervantes.edu.pl
Historia po hiszpańsku Maria Isabel Sanchez Garcia m.isabel@cervantes.edu.pl
Historia sztuki Paulina Podedworna p.slubik@cervantes.edu.pl
Język angielski Maksymilian Bartoszewski m.bartoszewski@cervantes.edu.pl

Magdalena Brzeźniak m.brzezniak@cervantes.edu.pl

Rafał Mamiński r.maminski@cervantes.edu.pl

Anna Milewska a.milewska@cervantes.edu.pl

Krystyna Rubiec-Masalska k.rubiec@cervantes.edu.pl

Monika Iwan m.iwan@cervantes.edu.pl
Język hiszpański Elżbieta Szyga e.szyga@cervantes.edu.pl

Lidia Karpacz l.karpacz@cervantes.edu.pl

Agnieszka Niewiadomska a.niewiadomska@cervantes.edu.pl

Raquel Péréz Fernandéz r.perez@cervantes.edu.pl

Maria Isabel Sanchez Garcia m.isabel@cervantes.edu.pl

Marcin Tuszyński m.tuszynski@cervantes.edu.pl

Xabier Vasquez Casanova x.casanova@cervantes.edu.pl

Ricardo Zarco Maldonado r.zarco@cervantes.edu.pl
Język polski Bożena Borucka b.borucka@cervantes.edu.pl

Anna Molenda a.molenda@cervantes.edu.pl

Hanna Nowakowska h.nowakowska@cervantes.edu.pl

Magdalena Stańczuk m.stanczuk@cervantes.edu.pl

Anita Zabłocka-Trojnar a.trojnar@cervantes.edu.pl

Agata Pawlak a.pawlak@cervantes.edu.pl
Matematyka Maciej Chilecki m.chilecki@cervantes.edu.pl

Sylwia Krasnowska s.krasnowska@cervantes.edu.pl

Justyna Bierzanowska j.starzec@cervantes.edu.pl

Beata Staszczyk-Kosiorek b.staszczyk@cervantes.edu.pl

Małgorzata Wyspiańska m.wyspianska@cervantes.edu.pl
Plastyka i sztuka Ireneusz Jankowski i.jankowski@cervantes.edu.pl

Aleksandra Śmietana a.smietana@cervantes.edu.pl

Paulina Zielska p.zielska@cervantes.edu.pl
Podstawy psychologii Anna Niziołek a.niziolek@cervantes.edu.pl
Podstawy przedsiębiorczości Iwona Śródka i.srodka@cervantes.edu.pl
Podstawy przedsiębiorczości w języku angielskim Anna Milewska a.milewska@cervantes.edu.pl



Przyroda Wojciech Dąbrowski w.dabrowski@cervantes.edu.pl

Katarzyna Dziarkowska k.dziarkowska@cervantes.edu.pl

Barbara Wegner b.wegner@cervantes.edu.pl
Religia Łukasz Stefaniuk l.stefaniuk@cervantes.edu.pl
Retoryka Anita Zabłocka-Trojnar a.trojnar@cervantes.edu.pl
Informatyka Ewa Łapińska-Sochacka e.sochacka@cervantes.edu.pl
Wiedza o społeczeństwie Klaudia Kozak k.kozak@cervantes.edu.pl

Włodzimierz Sochacki w.sochacki@cervantes.edu.pl
Wychowanie fizyczne Maciej Kielich m.kielich@cervantes.edu.pl

Maciej Kołodziejczyk m.kolodziejczyk@cervantes.edu.pl

Jakub Musijowski j.musijowski@cervantes.edu.pl

Anna Polatowska-Zegar a.polatowska@cervantes.edu.pl

Dariusz Sońta d.sonta@cervantes.edu.pl

Agnieszka Wąsowska a.wasowska@cervantes.edu.pl

NIEPRZEDMIOTOWCY

BIBLIOTEKA SZKOLNA
Poniedziałek – Piątek
9:00 – 14:00

Anna Kowalska-Milewska

a.kowalska@cervantes.edu.pl

DORADCA ZAWODOWY

Iwona Śródka

i.srodka@cervantes.edu.pl

PEDAGOG

Dorota Waś

d.was@cervantes.edu.pl

PSYCHOLOG

PEDAGOG

Anna Niziołek

Tomasz Kaczorowski

a.niziolek@cervantes.edu.pl

t.kaczorowski@cervantes.edu.pl

Wychowawcy

 

ZERÓWKA

Lidia Karpacz

0 h

KLASY PIERWSZE

Maciej Kielich

1 A

Katarzyna Dziarkowska

1 B

Jakub Musijowski

1 C

Anna Molenda

1 D

Marcin Tuszyński

1 H

KLASY DRUGIE


Agnieszka Wąsowska

2 Ap

Magdalena Stańczuk                                                                                                       2 Cp

Agata Pawlak

2 Dp

Wojciech Dąbrowski

2 Ag

Joanna Jesionowska

2 Bg

Paulina Podedworna

2 Cg

Ricardo  Zarco Maldonado

2 Jg



KLASY TRZECIE

Justyna Bierzanowska

3 A

Sylwia Krasnowska

3 B

Paulina Zielska

3 C

Maciej Kołodziejczyk

3 J

Małgorzata Wyspiańska

3 K

Bożena Borucka-Ciunajko

3 L

Skip to content
forbison.com
forbison.com