XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa
XXXIV LO  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa

Olimpiady

2010/2011

I Olimpiada Języka Hiszpańskiego

Daria Rejmus – FINALISTKA

 

2010/2011

I Olimpiada Języka Hiszpańskiego

Olga Świderska – FINALISTKA

 

2010/2011

I Olimpiada Języka Hiszpańskiego

Mateusz Walczuk – FINALISTA

 

2011/2012

II Olimpiada Języka Hiszpańskiego

Magda Soleska – LAUREATKA

 

2012/2013

XXXIX Olimpiada Historyczna

Zuzanna Grochowska – FINALISTKA

Włodzimierz Sochacki

2012/2013

IV Olimpiada Języka Hiszpańskiego

Przemysław Mańkowski – FINALISTA

Małgorzata Henschel

2013/2014

XXXVIII Olimpiada Języka Angielskiego

Julia Jaworska – FINALISTKA

Anna Milewska

2013/2014

XLV Olimpiada Języka Rosyjskiego

Varian Karine – LAUREATKA

brak opiekuna

2013/2014

XXXVIII Olimpiada Artystyczna

Piotr Wesołowski – FINALISTA

Paulina Podedworna

2013/2014

XXVI Olimpiada Filozoficzna

Justyna Książek – FINALISTKA

Piotr Kozak

2014/2015

V Olimpiada Języka Hiszpańskiego

Marta Neroj – FINALISTKA

Agnieszka Niewiadomska

2015/2016

VIII Krajowa Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Aleksandra Mrozowska – LAUREATKA

Sylwia Krasnowska

2015/2016

XL Olimpiada Języka Angielskiego

Marta Adamus – LAUREATKA

Anna Milewska

2015/2016

XL Olimpiada Języka Angielskiego

Julia Ptasznik – FINALISTKA

Anna Milewska

2015/2016

XXXIV Olimpiada Języka Łacińskiego

Aleksandra Kiegiel – FINALISTKA

brak opiekuna

2016/2017

XLI Olimpiada Języka Angielskiego

Marta Adamus – FINALISTKA

Anna Milewska

2016/2017

LVIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Bartłomiej Makus – LAUREAT

Wojciech Ślusarczyk

2017/2018

X Krajowa Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Jakub Drożdżał – FINALISTA

Sylwia Krasnowska

2017/2018

V Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Bartosz Wąsik – FINALISTA

Wojciech Ślusarczyk

2017/2018

XLIV Olimpiada Historyczna

Bartosz Wąsik – FINALISTA

Włodzimierz Sochacki, Wojciech Ślusarczyk

2017/2018

XXX Olimpiada Filozoficzna

Maria Czarnecka – FINALISTKA

Martyna Mieszkowska

2017/2018

XXXI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Jędrzej Miroński – FINALISTA

Ewa Pawłowska

2018/2019

XLIII Olimpiada Artystyczna

Lena Andziak – LAUREATKA

Paulina Podedworna

2018/2019

XXXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Mateusz Nowakowski – FINALISTA

Iwona Śródka

2018/2019

XXXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Mikołaj Rakowski – FINALISTA

Iwona Śródka

2019/2020

VII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Kamil Domański – FINALISTA

Wojciech Ślusarczyk

2019/2020

VII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Maciej Gas – FINALISTA

Wojciech Ślusarczyk

2019/2020

VII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Filip Zęgota – FINALISTA

Wojciech Ślusarczyk

Skip to content
forbison.com
imajbetbaymavijasminbetyouwinpiabet
betebetbetvoleklasbahisbahis siteleri
1xbetsekabetmatbetelexbetasyabahisperabetrestbetimajbet
forbison.com