XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa
XXXIV LO  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa

Zajęcia dodatkowe

Przedmiot

Nazwa zajęć

Osoba prowadząca

Czas i miejsce zajęć

Dla klas

Chemia

Przygotowanie do matury z chemii

Katarzyna Dziarkowska

czwartki;

11:40-12:25;

sala 29

3b

Geografia

Przygotowanie do matury z geografii

Wojciech Dąbrowski

poniedziałki;

14:35-15:20;

sala 37

3j

 

Przygotowanie do matury z geografii

Barbara Wegner

poniedziałki;

14:35-15:20;

sala 35

3a

Historia

Przygotowanie do matury z historii

Paulina Podedworna

środy, czwartki;

7:10-7:55;

sala 11

3k

 

Przygotowanie do matury z historii i olimpiady historycznej

Andrzej Smoliński

wtorki;

14:35-15:20;

sala 24

klasy 2

 

Przygotowanie do matury z historii

Andrzej Smoliński

piątki;

14:35-15:20;

sala 24

klasy 3

 

Przygotowanie do matury z historii

Wojciech Ślusarczyk

czwartki;

14:35-15:20;

sala 28

3c

Historia sztuki

Przygotowanie do matury z historii sztuki

Paulina Podedworna

wtorki;

7:10-7:55;

sala 11

3c

Język angielski

Przygotowanie do matury dwujęzycznej z języka angielskiego

Rafał Mamiński

poniedziałki;

14:35-15:20;

sala 30

klasy 3

 

Przygotowanie do egzaminu IELS

Rafał Mamiński

wtorki;

14:35-15:20;

sala 30

różne klasy

 

Przygotowanie do matury dwujęzycznej z języka angielskiego

Rafał Mamiński

czwartki;

14:35-15:20;

sala 30

klasy 3

 

Przygotowanie do olimpiady z języka angielskiego

Anna Milewska

środy, piątki;

7:10-7:55;

sala 25

różne klasy

Język hiszpański

Przygotowanie do matury dwujęzycznej z języka hiszpańskiego

Lidia Karpacz

czwartki;

11:40-12:25,

13:40-14:25;

sala 22

3j

 

Przygotowanie do matury podstawowej z języka hiszpańskiego

Agnieszka Niewiadomska

środy;

14:35-15:20;

sala 21

klasy 3

 

Teatr hiszpański

Ricarco Zarco Maldonado

środy;

13:40-14:25;

Galeria BIS

różne klasy

WOS

Przygotowanie do matury z wos-u

Wojciech Ślusarczyk

wtorki, piątki;

14:25-15:10;

sala 28

3k

 

Przygotowanie do olimpiad z wos-u

Wojciech Ślusarczyk

piątki;

8:00-8:45;

sala 28

3k

Imię i nazwisko prowadzącego

Rodzaj zajęć

Odbiorca

Termin

Magdalena Stańczuk

Język polski – zajęcia wyrównawcze

Klasy 1 i 2

Czwartek 15.30 – 16.15;

piątek 14.35 – 15.20

Katarzyna Zielska

Aleksandra Śmietana

Ireneusz Jankowski

Plastyka

Klasy 1c, 2c, 3c

Czwartek 15.30 – 18.15

Raquel Perez Fernandes

Przygotowanie do matury – j.hiszpański

Klasy 3

Poniedziałek 7.10 – 7.55

Maria Izabel Sanchez Garcia

Przygotowanie do matury – historia i geografia Hiszpanii

Klasa 3j

Wtorek 8.00 – 8.45

Martyna Mieszkowska

Koło debatanckie

  

Borys Sadowski

Anna Molenda

Zajęcia wyrównawcze – j.polski 3a

Klasa 3a

Wtorek 8.00 – 8.45

Martyna Mieszkowska

Koło filozoficzne

 

Środa 15.30

Skip to content
forbison.com
forbison.com